Občanská vybavenost

V těsné blízkosti pozemků Višňový sad se nachází mateřská školka, což představu velkou výhodu především pro rodiny s malými dětmi. V obci se dále nachází škola pro děti do 5 třídy, obchod s potravinami a také sportovní a kulturní areál.

Mateřská školka
Mateřská škola je postavena v krásném prostředí uprostřed vesnice. Obklopeny přírodou mají děti k dispozici školní zahradu a vybavené dětské hřiště s moderními hracími prvky, které jsou v odpoledních hodinách využívány i veřejností.

Mateřská škola je vybavena moderním motivačním nábytkem. Škola je dvoutřídní s věkově smíšenými odděleními. Více zde.

Základní škola
Budova základní školy stojí uprostřed velké školní zahrady, školní trakt je obrácený k jihu. Celý areál se nachází nedaleko od středu obce a v blízkosti hlavní komunikace, přesto je možné ho nazvat oázou klidu a ideálním místem pro klidnou školní práci.

Jedná se o malotřídní školu, která nabízí výuku pro žáky od 1. do 5. ročníku.  Cílem je všestranný rozvoj žáka a vytvoření podmínek, ve kterých se cítí dobře děti, rodiče i učitelé. Velký důraz je kladen na rodinné prostředí, kooperativní výuku, estetické kroužky, exkurze a školní projekty.

Škola pro děti pořáda řadu aktivit příkladem může být Spaní ve škole, Pasování prvňáčků, Soutěže v recitaci a ve zpěvu, Výtvarné soutěže a další. Více informací o škole zde.

Obchod
V centru obce se nachází potraviny ENAPO.

Hostinec
V těsné blízkosti výstavby se nachází Hostinec U sekyrky.

Sportovní a kulturní areál
Sportovní a kulturní areál Březnice byl postaven v roce 2009.  Realizací této stavby bylo vytvořeno prostranství pro konání sportovních, kulturních a společenských akcí. Výstupem projektu je víceúčelové hřiště s umělým povrchem nabízející široké sportovní vyžití (tenis, volejbal, košíková, malá kopaná, dětské hřiště) a kulturní areál včetně příjezdové komunikace a parkoviště.


REZERVACE, PRODEJ A DALŠÍ INFORMACE

image-01-1-e1486592318900-768x178Realitní kancelář AGENTURA ZVONEK
Pod Nivami 330, Zlín 760 01
tel. 603 246 680, agentura@zvonek.cz,
www.zvonek.cz